OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

Ihrisko Energy Paintball v Ondrejovciach vzniklo v roku 2012, kedy otvorilo aj prvú svoju sezónu. Od tohto času ho už navštívili stovky hráčov z rôznych kútov Slovenska, odohralo sa na ňom mnoho hier a tiež niekoľko menších turnajov. Vybudované je v príjemnom prírodnom prostredí. Les, samotné stromy, drevené bariery, vrak auta, bariéry z pneumatík, slamených bálov a naftových sudov ponúkajú ten pravý adrenalínový zážitok v military štýle. Začiatkom roka 2016 sme pre našich hráčov ihrisko vylepšili, pribudli nové prekážky, najmä dominanta ihriska - výhľadňa, z ktorej je výhľad takmer na celé ihrisko. Spolu je na ihrisku takmer 50 rôznych väčších či menších hracích prekážok, pričom svojou rozlohou je ideálne pre 8 alebo 10 hráčov.

 

 

Paintball je hra plná akcie, poskytuje vynikajúce odreagovanie sa a skvelý adrenalínový zážitok. Pre maximálny komfort a spokojnosť hráčov poskytujeme počas celej hry nepretržitý servis (dopĺňanie CO2, munície, inštruktáž ku hre, servis zbraní, a pod.). Ihrisko Energy Paintball Ondrejovce je udržiavané a opotrebované súčasti ihriska ako aj výstroje pravidelne obnovujeme. Samozrejmosťou je tiež bezplatné parkovanie v tesnej blízkosti, avšak bezpečnej vzdialenosti od paintballového ihriska (pri futbalovom ihrisku, cca 50 m).

 

 

Vzdialenosť k nám:

z Levíc 16 km

z Podhájskej 16 km

zo Želiezoviec 18 km

zo Šurian 28 km

z Nitry 46 km

 

Podmienkou pre uskutočnenie hry je minimálny počet 6 hráčov, ideálny počet je 8 alebo 10 hráčov.

 

Je potrebná rezervácia termínu vopred (najmenej 48 hodín) na tel. č.: +421 903 047 408 alebo +421 915 632 482.

 

Energy Paintball Ondrejovce je oficiálne schválenou strelnicou na paintball, preto platia bezpečnostné pravidlá, ktoré sú upravené v prevádzkovom poriadku a je nutné ich dodržiavanie.